Belgisch Kampioenschap

Elk jaar organiseert de Belgian Othello Association een Belgisch Kampioenschap Othello. Tussen 1984 en 1987 was er geen competitie. Ook in 2001 werd er geen kampioenschap gespeeld.

Elite

  Kampioen Vice-kampioen  
1979 Alain Serneels ? ?
1980 Alain Serneels ? ?
1981 Alain Serneels ? ?
1982 Luc Bruyninckx ? ?
1983 Jeangille Pierre ? ?
1988 Jeangille Pierre ? ?
1989 Jeangille Luc ? Brussel
1990 Delfante Eric ? Bernissart
1991 Jeangille Pierre ? Doornik
1992 Alexandre Cordy Eric Delfante Brussel
1993 Alexandre Cordy Serge Alard of Alain Daix Brussel
1994 Serge Alard Alexandre Cordy of Alain Daix Mont Saint Guibert
1995 Serge Alard Fabrice Doignie Doornik
1996 Alain Daix Olivier Herbeuval of Renaud Lecat Brussel
1997 Serge Alard  ? Mont Saint Guibert
1998 Serge Alard  ? Brussel
1999 Serge Alard Eric Delfante Cûesmes
2000 Serge Alard Alain Daix Schaarbeek
2002 Alexandre Cordy Johan Berner Brussel
2003 Jeroen De Wael Jelle Bonte Zonhoven
2004 Jeroen De Wael Tom Schotte Gent
2005 Tom Schotte Nick Reunes Tilburg (NLD)
2006 Vladislav Dolezal Tom Schotte Gent
2007 Nick Reunes Vladislav Dolezel Gent
2008 Tom Schotte Jeroen De Wael Gent
2009 Marcel Peperkamp Nick Reunes Gent
2010 Tom Schotte Nick Reunes Gent
2011 Tom Schotte Marcel Peperkamp Gent
2012 Marcel Peperkamp Tom Schotte Gent
2013 Tom Schotte Cedric Vuye Zonhoven
2014 Tom Schotte Michael May Gent
2015 Tom Schotte Marcel Peperkamp Zonhoven
2016 Tom Schotte Nick Reunes Zonhoven
2017 Tom Schotte Marcel Peperkamp Gent
2018 Tom Schotte Nick Reunes Antwerpen
2019 Tom Schotte Jan Van Damme Antwerpen
2020 Nick Reunes Tom Schotte Beervelde
2021 Tom Schotte Nick Reunes Beervelde
2022 Tom Schotte Nick Reunes Gent

Aantal titels

1 Tom Schotte 13
2 Serge Alard 6
3 Alain Serneels 3
  Pierre Jeangille 3
  Alexandre Cordy 3
6 Jeroen De Wael 2
  Marcel Peperkamp 2
  Nick Reunes 2
9 Luc Bruyninckx 1
  Luc Jeangille 1
  Eric Delfante 1
  Alain Daix 1
  Vladislav Dolezal 1

Vrouwen

Beste vrouw op het BK

  Beste vrouw Runner-up
1991 ??? ???
1992 Christelle Laure -
1993 - -
1994 - -
1995 Corinne Beuscart -
1996 - -
1997 - -
1998 - -
1999 - -
2000 - -
2002 - -
2003 - -
2004 Virginie Ortegat Stéphanie Saufnay
2005 Virginie Ortegat -
2006 Virginie Ortegat Tine Vanhoutte
2007 Virginie Ortegat Akke-lien de Boer
2008 Rosalinde de Boer Akke-lien de Boer
2009 Rosalinde de Boer Akke-lien de Boer
2010 Rosalinde de Boer Tine Vanhoutte
2011 Rosalinde de Boer Annie Flockman
2012 Rosalinde de Boer Akke-lien de Boer
2013 Rosalinde de Boer -
2014 Akke-lien de Boer Frauke Van de Moortel
2015 Frauke Van de Moortel -
2016 - -
2017 Rosalinde de Boer Frauke Van de Moortel
2018 Frauke Van de Moortel -
2019 Eline Verstuyft Jana Verstuyft
2020 Rosalinde de Boer Frauke Van De Moortel
2021 Frauke Van de Moortel Nadja De Moor

Officiële titel/finale

  Kampioen Vice-kampioen
2022 Nancy Darck Nadja De Moor


Jeugd (-18)

  Kampioen Vice-kampioen
2006 Bram Schotte Antoine Lecat
2007 Bram Schotte Frederik Declerck
2008 Bram Schotte Frederik Declerck

 

Jeugd (-14) 

  Kampioen Vice-kampioen
2017 Eline Verstuyft Jana Verstuyft
2018 Eline Verstuyft Jana Verstuyft
2019 Eline Verstuyft Jana Verstuyft
2020 Sander Schotte Wout Schotte
2021 Sander Schotte Wout Schotte
2022 Jana Verstuyft Wout Schotte