Statistieken

Overzicht overwinningen in Belgische toernooien
(sinds 1990 in geregistreerde A-toernooien)

1. Tom Schotte (updated 2022) BEL 40
2. Serge Alard BEL 13
3. Alexandre Cordy BEL 11
4. Nicky van den Biggelaar NLD 10
5. Albert Kortendijk NLD 8
6. Alberto Viviani ITA 7
7. Jan C. de Graaf NLD 6
  Nick Reunes (updated 2022) BEL 6
9. Roel Hobo NLD 5
10. Alain Daix BEL 4
  Graham Brightwell GBR 4
  Vladislav Dolezal CZE 4
13. Dominique Penloup FRA 3
  David Shaman USA 3
  Emmanuel Caspard FRA 3
  Jeroen De Wael BEL 3
  Takuji Kashiwabara (updated 2019) FRA 3
18. Imre Leader GBR 2
  Eric Delfante BEL 2
  Stéphane Nicolet FRA 2
  Marcel Peperkamp BEL 2
  Sido Helmes NLD 2
  Philippe Lemaire BEL 2
24. Pierre Jeangille BEL 1
  Christophe Delfante BEL 1
  Serge Lehman BEL 1
  Marc Tastet FRA 1
  Johan Berner SWE 1
  Thierry Levy Abegnoli FRA 1
  Martin Fransen NLD 1
  Ralph Reijnders NLD 1
  Pawel Peczkowski POL 1
  Dimitri Vaes BEL 1
  Michele Borassi ITA 1
  Matthias Berg DEU 1
  Katie Wu HKG 1
  Tomoki Otaka (updated 2022) JPN 1

Overzicht overwinningen in Belgische toernooien
(sinds 1990 in B-toernooien)

1. Jan Van Damme BEL 3
2. Dobrin Dimitru BEL 1
  Wouter Thijs BEL 1
  Florian Lecat BEL 1
  Mathias De Flou BEL 1
  Michael May BEL 1
  Corrie de Graaf NLD 1
  Frauke Van de Moortel BEL 1
  Anne Dorbeck NLD 1
  Frank Ivo Van Damme BEL
1
  Annie Flockman BEL
1
  Joke van den Brandt BEL
1
  Wendy de Graaf NLD 1
  Eline Verstuyft (updated 2018) BEL 1
  Karel Meuleman (updated 2019) BEL 1
  Bart Verstuyft (updated 2020) BEL 1
  Daphne Demoor (updated 2022) BEL 1

Overzicht overwinningen in Belgische 88-toernooien

1. Tom Schotte BEL 1

Overzicht overwinningen in Belgische XOT-toernooien

1. Tom Schotte (updated 2018) BEL 4

Overzicht overwinningen in Belgische XOT-toernooien (handicap)

1. Albert Kortendijk NLD 1

Toernooien

Een overzicht per toernooilocatie met de winnaars.

Belgisch Kampioenschap

www.othellobelgium.be/competitie/belgisch-kampioenschap

Europese Grand Prix toernooien

www.othellobelgium.be/competitie/europese-grand-prix

Gent Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Gent Othello Open (2007) Roel Hobo (NLD) Martin Fransen (NLD) Vladislav Dolezal (CZE)
2e Gent Othello Open (2008) Dimitri Vaes Sido Helmes (NLD) Rosalinde de Boer (NLD)
3e Gent Othello Open (2009) Tom Schotte Jeroen De Wael Marcel Peperkamp
4e Gent Othello Open (2010) Nick Reunes Tom Schotte Pierluigi Stanzione (ITA)
5e Gent Othello Open (2017) Jan de Graaf (NLD) Benkt Steentoft (SWE) Martin Fransen (NLD)

Zonhoven Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Zonhoven Othello Open (2004) Roel Hobo (NLD) Alexandre Cordy Claude Quazzo (FRA)
2e Zonhoven Othello Open (2005) Jan de Graaf (NLD) Jeroen De Wael Jeroen Roerade (NLD)
3e Zonhoven Othello Open (2006) Ralph Reijnders (NLD) Vladislav Dolezal (CZE) Tom Schotte
4e Zonhoven Othello Open (2008) Nicky van den Biggelaar (NLD) Tom Schotte Roel Hobo (NLD)
5e Zonhoven Othello Open (2009) Matthias Berg (DEU) Roel Hobo (NLD) Nick Reunes
6e Zonhoven Othello Open (2010) Roel Hobo (NLD) Dimitri Vaes Tom Schotte
7e Zonhoven Othello Open (2012) Nicky van den Biggelaar (NLD) Roel Hobo (NLD) Tom Schotte
8e Zonhoven Othello Open (2014) Tom Schotte Albert Kortendijk (NLD) Ralph Reijnders (NLD)

Antwerpen Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Antwerpen Othello Open (2004) Nicky van den Biggelaar (NLD) Johan Berner (SWE) Jeroen De Wael
2e Antwerpen Othello Open (2005) Tom Schotte Thierry Levy-Abegnoli (FRA) Cedric Vuye
3e Antwerpen Othello Open (2008) Jan de Graaf (NLD) Sido Helmes (NLD) Martin Fransen (NLD)
4e Antwerpen Othello Open (2009) Vladislav Dolezal (CZE) Roel Hobo (NLD) Tom Schotte
5e Antwerpen Othello Open (2010) Nicky van den Biggelaar (NLD) Albert Kortendijk (NLD) Nick Reunes
6e Antwerpen Othello Open (2011) Nicky van den Biggelaar (NLD) Martin Fransen (NLD) Patrick Aubroeck (NLD)
7e Antwerpen Othello Open (2012) Albert Kortendijk (NLD) Tom Schotte Linda Praseptyo (NLD)
8e Antwerpen Othello Open (2013) Sido Helmes (NLD) Roel Hobo (NLD) Marcel Peperkamp
9e Antwerpen Othello Open (2014) Albert Kortendijk (NLD) Tom Schotte Nick Reunes
10e Antwerpen Othello Open (2015) Albert Kortendijk (NLD) Nicky van den Biggelaar (NLD) Tom Schotte
11e Antwerpen Othello Open (2016) Roel Hobo (NLD) Tom Schotte Nick Reunes
12e Antwerpen Othello Open (2017) Tom Schotte Nick Reunes Frederic Nicholls

Brussel Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
Brussels Othello Open (1992) Christophe Delfante of Serge Lehman    
Brussels Othello Open (1996) Alberto Viviani (ITA)    
Brussels Othello Open (1996) David Shaman (USA)    
Brussels Othello Open (1997) Serge Alard    
Brussels Othello Open (1997) Alain Daix    
Brussels Othello Open (1998) Serge Alard    
Brussels Othello Open (1999) Alexandre Cordy    
Brussels Othello Open (1999) Alexandre Cordy    
Brussels Othello Open (1999) Serge Alard    
1e Brussels Othello Open (2001) Albert Kortendijk (NLD)    
2e Brussels Othello Open (2002) Alberto Viviani (ITA)    
3e Brussels Othello Open (2005) Jeroen De Wael Marcel Peperkamp Cedric Vuye
4e Brussel Othello Open (2010) Tom Schotte Martin Fransen (NLD) Jiska Helmes (NLD)

Ottignies Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Ottignies Othello Open (2003) Johan Berner (SWE)    
2e Ottignies Othello Open (2004) Alexandre Cordy Johan Berner (SWE) Jeroen De Wael
3e Ottignies Othello Open (2004) Thierry Levy Abegnoli (FRA) Marcel Peperkamp Tom Schotte
4e Ottignies Othello Open (2005) Albert Kortendijk (NLD) Martin Fransen (NLD) Linda Praseptyo (NLD)
5e Ottignies Othello Open (2006) Martin Fransen (NLD) Jeroen De Wael Tom Schotte
6e Ottignies Othello Open (2007) Vladislav Dolezal (CZE) Roel Hobo (NLD) Alexandre Cordy

Marche-en-Famenne Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Marche-en-Famenne Othello Open (2009) Alexandre Cordy Jeroen De Wael Akke-lien de Boer (NLD)
2e Marche-en-Famenne Othello Open (2014) Albert Kortendijk (NLD) Linda Praseptyo (NLD) Tom Schotte
3e Marche-en-Famenne Othello Open (2016) Albert Kortendijk (NLD) Brecht Van Damme Tom Schotte
4e Marche-en-Famenne Othello Open (2022) Tom Schotte Ralph Reijnders (NLD) Brecht Van Damme

Ursel Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Ursel Othello Open (2018) Tom Schotte Jan de Graaf (NLD) Rosalinde de Boer (NLD)
2e Ursel Othello Open (2019) Tom Schotte Nick Reunes Frederic Nicholls
3e Ursel Othello Open (2020) Tom Schotte Nick Reunes Carlo Affatigato (ITA)

Waarschoot Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Waarschoot Othello Open (2016) Tom Schotte Albert Kortendijk (NLD) Brecht Van Damme
2e Waarschoot Othello Open (2017) Tom Schotte Nick Reunes Jan de Graaf (NLD)

Groot-Bijgaarden Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Groot-Bijgaarden Othello Open (2017) Tom Schotte Rosalinder de Boer (NLD) Nick Reunes
2e Groot-Bijgaarden Othello Open (2018) Tom Schotte Rosalinde de Boer (NLD) Frederic Nicholls
3e Groot-Bijgaarden Othello Open (2019) Tom Schotte Nick Reunes Frederic Nicholls

Desselgem Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Desselgem Othello Open (2022) Tom Schotte Ralph Reijnders (NLD) Nick Reunes

Oostende Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Oostende Othello Open (2007) Roel Hobo (NLD) Tom Schotte Vladislav Dolezal (CZE)

Louvain-La-Neuve Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Louvain-La-Neuve Othello Open (2008) Sido Helmes Nick Reunes Dimitri Vaes
2e Louvain-La-Neuve Othello Open (2015) Tom Schotte Michael May Brecht Van Damme

Luik Othello Open

  Winnaar Runner-up  3e
1e Luik Othello Open (2012) Tom Schotte Matthias Berg (DEU) Alessandro Cantamessa
2e Luik Othello Open (2013) Jan de Graaf (NLD) Martin Fransen (NLD) Tom Schotte

Paastoernooi

  Winnaar Runner-up  3e
1e Paastoernooi Gent (2012) Tom Schotte Jeroen De Wael Ian Turner (GBR)
2e Paastoernooi Gent (2013) Tom Schotte Linda Praseptyo (NLD) Rosalinde de Boer (NLD)
3e Paastoernooi Gent (2014) Nicky van den Biggelaar (NLD) Erwin van den Berg (NLD) Tom Schotte
4e Paastoernooi Gent (2015) Jan de Graaf (NLD) Martin Fransen (NLD) Tom Schotte
5e Paastoernooi Gent (2016) Tom Schotte Dimitri Vaes Martin Fransen (NLD)
6e Paastoernooi Gent (2017) Tom Schotte Nick Reunes Jan de Graaf (NLD)
7e Paastoernooi Gent (2018) Tom Schotte Nick Reunes Rosalinde de Boer (NLD)
8e Paastoernooi Gent (2019) Tom Schotte Miroslav Voracek (CZE) Brecht Van Damme
1e Paastoernooi Oudenaarde (2022) Tom Schotte Nick Reunes Brecht Van Damme

Kersttoernooi

  Winnaar Runner-up  3e
1e Kersttoernooi Ottignies (2003) Roel Hobo (NLD)    
2e Kersttoernooi Ottignies (2004) Roel Hobo (NLD)    
3e Kersttoernooi Ottignies (2005) Tom Schotte    
4e Kersttoernooi Ottignies (2006) Tom Schotte    
1e Kersttoernooi Gent (2007) Tom Schotte    
2e Kersttoernooi Gent (2008) Tom Schotte    
3e Kersttoernooi Gent (2009) Nick Reunes    

Reuzespelplezier Othello Open (Zottegem)

  Winnaar Runner-up  3e
1e Zottegem Othello Open (2017) Tom Schotte Nick Reunes Bjorn Van Der Auwera
2e Zottegem Othello Open (2018) Tom Schotte Nick Reunes Bart Verstuyft
3e Zottegem Othello Open (2018) Tom Schotte Akke-lien de Boer (NLD) Brecht Van Damme
4e Zottegem Othello Open (2019) Tom Schotte Carlo Affatigato (ITA) Nick Reunes
5e Zottegem Othello Open (2022) Nick Reunes Tom Schotte Ralph Reijnders (NLD)

Beloftentoernooien

  Winnaar Runner-up  3e
Gent (2008) Mathias De Flou Sigrid Reunes Annie Flockman
Othelloweekend (2009) Michael May Bram Schotte Mathias De Flou
Antwerpen (2010) Jan Van Damme Corrie de Graaf (NLD) Annie Flockman
Antwerpen (2011) Corrie de Graaf (NLD) Frank Ivo Van Damme Joke Van den Brandt
Antwerpen (2012) Jan Van Damme Joke Van den Brandt Juliette Ilitch
Antwerpen (2013) Jan Van Damme Frank Ivo Van Damme Joke Van den Brandt
Antwerpen (2014) Frauke Van De Moortel Natasha Fonseca Neves (NLD) Joke Van den Brandt
Antwerpen (2015) Anne Dorbeck (NLD) Anouk de Vries (NLD) Frank Ivo Van Damme
Antwerpen (2016) Frank Ivo Van Damme Joke Van den Brandt Linda Sneek (NLD)
Waarschoot (2016) Annie Flockman Kris Van Daele Bart Verstuyft
Waarschoot (2017) Wendy de Graaf (NLD) Jasmijn de Graaf (NLD) Kris Van Daele
Ursel (2019) Karel Meuleman Eline Verstuyft Dries Makelberge
Ursel (2020) Bart Verstuyft Daphne Demoor Karen Van Landeghem
Desselgem (2022) Daphne Demoor Mieke Hooghe Ferre Devriendt